اخذ پذیرش و اعزام دانشجو به خارج با مجوز وزارت علوم ایران

موسسات خاورمیلاد و نادین کاوش با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران به شماره 99210  و 3319 با سابقه ای چندین ساله در زمینه اطلاع رسانی، مشاوره تحصیلی، اخذ پذیرش، اعزام دانشجو به کشورهای آلمان، اتریش، ایتالیا، اکراین و بلاروس (روسیه سفید) و همکاری مستمر با موسسات همکار جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ایران فعالیت نموده و شما را تا آخرین مرحله برای ادامه تحصیل، اسکان و اقامت همراهی می نماید.

  1. اخذ پذیرش از دانشگاه های ممتاز و مورد تایید وزارت علوم ایران در کشورهای فوق
  2. اخذ پذیرش قبول شدگان کنکور ایران در دانشگاه وین و...
  3. اخذ پذیرش و انتقال دانشجوی مشغول به تحصیل در ایران به اتریش و ... 
  4. هزینه تحصیل در حد رایگان ، در دانشگاه های بین المللی و ممتاز اتریش و آلمان 
  5. ارایه بهترین خدمات و تسهیلات برای متقاضیان  

برای اطلاع از وضعیت ارز دانشجویی ، به سامانه نشا در سایت وزارت علوم به نشانی زیر مراجعه نمایید :

   nesha.msrt.gov.ir

 

صفحه اصلی 


اخذ پذیرش، اقامت و اعزام دانشجو به خارج از مهم ترین اهداف موسسه نادین کاوش می باشد. موسسه نادین کاوش دارای مجوز رسمی از وزات علوم، تحقیقات و فناوری ایران به شماره 145465 ، با برخورداری از نمایندگان و مشاوران مجرب، دانشگاهی و با سابقه مدیریتی بالا در داخل و خارج ایران و سابقه ای چندین ساله در زمینه اخذ پذیرش، اقامت و اعزام دانشجو به خارج فعالیت خود را آغاز نموده است. اطلاع رسانی درست و دقیق، مشاوره در زمینه پذیرش تحصیلی کشورهای مختلف و اعزام دانشجو به کشورهای اتریش، بلاروس، ایتالیا و همکاری مستمر با موسسات همکار در امر اعزام دانشجو به دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم، از مهم ترین خدمات شبانه روزی نادین کاوش است تا بتواند رویای تحصیل در اروپا را برای بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان میسر و هموار نماید.

امید است که رسالت این موسسه بعنوان یکی از برترین موسسات اعزام دانشجو در جهت ارایه بهترین خدمات به متقاضیان گرامی، بخوبی تداوم یافته و در این مسیر شما را تا آخرین مرحله برای ادامه تحصیل، اسکان، اقامت، دوره های کالج زبان، ویزای تحصیلی ، بورسیه تحصیلی و خدمات متنوع دیگر برای همه سنین و در مقاطع مختلف تحصیلی همراهی نماید.

مدیر عامل موسسه نادین کاوش : سید مهدی علوی زاده

پست الکترونیک : info@applyeu.com - nadinkavosh@gmail.com

وب سایت موسسه نادین کاوش : www.applyeu.com  ( اولین وب سایت تخصصی و جامع تحصیل در خارج )

شماره دفتر موسسه : 36098684   با کد (051)

شماره همراه :   09153023570 

ساعات پاسخگویی : ساعت 9 الی 14 (تماس با تلفن ثابت و همراه) - 17 الی 20 (تماس فقط با تلفن همراه)

 


اتریش یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان می باشد که هر ساله پایتخت آن شهر وین بعنوان بهترین شهر دنیا به لحاظ با کیفیت ترین شهر برای زندگی انتخاب می شود. همچنین طبق آخرین رده بندی سال 2012 ، شهر وین اتریش به عنوان پنجمین شهر به لحاظ بهترین شهر دانشجویی در دنیا برگزیده شده است. عضویت در اتحادیه اروپا و پیمان شنگن ، تحصیل در دانشگاه های ممتاز با هزینه تقریبا رایگان و کیفیت بالای زندگی از مزایای ویژه زندگی و تحصیل در این کشور است.
 
زبان تحصیل در مقاطع کارشناسی، ارشد، تخصص و فوق تخصص پزشکی به آلمانی می باشد.
زبان تحصیل در مقاطع دکتری عمومی ، علوم پایه پزشکی و فلوشیپ به انگلیسی می باشد.
شهریه در تمامی رشته ها و مقاطع تحصیلی بجز تخصص پزشکی ،ترمی 380 تا 740 یورو می باشد.
هزینه زندگی در اتریش بطور متوسط ماهیانه 600 تا 650 یورو می باشد
پس از اعلام درخواست جهت اخذ پذیرش از اتریش مدارک شما توسط دفتر مرکزی واقع در مشهد و یا نماینده موسسه در تهران دریافت می گردد.
 


دوره های فلوشیپ تخصصی پزشکی در اتریش و آلمان بدون شهریه و به زبان انگلیسی

تخصص و فوق تخصص پزشکی در اتریش بدون نیاز به مدرک زبان آلمانی و یا امتحان ورودی (شهریه سالی 21.000 یورو) در رشته های مورد نیاز و به زبان آلمانی (کلاسهای زبان آلمانی درکالج دانشگاه برگزار می گردد)

تخصص پزشکی آلمان (شهریه رایگان): متقاضیان تخصص پزشکی برای آلمان ؛ در مرحله اول داشتن حداقل مدرک زبان آلمانی (B1) ضروریست که با حدود 400 ساعت آموزش زبان آلمانی، اخذ مدرک فوق امکان پذیر است و در مرحله بعد داشتن مدرک B2 ضروری است.

تایید گذراندن دوره های 400 یا 800 ساعته توسط موسسات معتبر آلمانی مانند گوته نیز میتواند به عنوان مدرک قابل قبول باشد و یا از طریق پذیرش دکترای تخصصی علوم پایه پزشکی در اتریش

 اخذ پذیرش دکتری تخصصی علوم پایه پزشکی Ph.D (مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی)

(برای دارندگان مدرک پزشکی ؛ دندانپزشکی، داروسازی ، دامپزشکی ، دارندگان مدرک کارشناسی ارشد از وزارت بهداشت و ...)

1. به زبان انگلیسی و بدون نیاز به مدرک زبان
2. شهریه  ( ترمی 380 تا 740 یورو )


 


براساس اطلاعیه وزارت بهداشت ایران ؛ دانشگاه های علوم پزشکی ارمنستان واکراین از ابتدای سال 2010 وآذربایجان از 2009 غیرمعتبر می‌باشند.
برای دکترای عمومی رشته های پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی ، دکترای تخصصی علوم پایه پزشکی و تخصص پزشکی بلاروس(روسیه سفید) ، اتریش و آلمان با موسسات نادین کاوش و خاورمیلاد مشورت نمایید.

بلاروس، تنها کشور در اروپای شرقی است که بهمراه روسیه مدارکش مورد تایید است.البته بصورت مشروط.رشته پزشکی(6 ساله)، دندانپزشکی(5 یاله) با امکان تحصیل به زبان انگلیسی یا روسی وجود دارد اما داروسازی(5 ساله) فعلا به زبان روسی است.

مراکز دانشگاهی پزشکی مورد تایید در بلاروس:
آکادمی پزشکی مینسک  Minsk State Medical Institute
سایت دانشگاه: http://www.bsmu.by/english  
آکادمی تخصصی پزشکی مینسک Belarusian Medical Academy of post Graduate Education (BelMAPO
http://www.belmapo.by/en :سایت دانشگاه 

 

 
 

تحصیل در 22 دانشگاه مورد تایید وزارت علوم در اکراین در کلیه رشته های فنی مهندسی، علوم پایه ، انسانی و هنر

رشته های علوم پزشکی اکراین فعلا مورد تایید ایران نیستند ولی با همکاری موسسه نادین کاوش ،از بلاروس(روسیه سفید)که مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت ایران است،در رشته های پزشکی و دندانپزشکی(به زبان انگلیسی یا روسی)،و داروسازی(به زبان روسی) و سایر رشته ها و مقاطع تحصیلی، پذیرش گرفته میشود.


اخذ دعوت نامه از کیف(اکراین) و یامینسک(بلاروس) برای شرکت در دوره های آموزش زبان روسی ( پاتفک )

شرایط ارزشیابی مدارک توسط وزارت علوم در لینک ذیل آمده است:

http://www.msrt.ir/sites/Grad_Dept/book1.aspx

 


جهت اطلاع از آیین نامه جدید نحوه ارزشیابی مدارک علوم پزشکی؛ تخصص پزشکی و شرایط انتقال به دانشگاه های داخل کشور  اینجا کلیک نمایید.
 


شرایط ارزشیابی مدارک توسط وزارت علوم در لینک ذیل آمده است:

http://www.msrt.ir/sites/Grad_Dept/book1.aspx

چگونگی ارزشیابی مدارک دانشگاههای پزشکی معتبر مشروط توسط وزارت بهداشت:
 
 
 
 
 


ادامه تحصیل دانش آموزان سال سوم و پیش دانشگاهی در مدارس ایرانی در اکراین. شما می توانید برای ادامه تحصیل در رشته مورد دلخواهتان در مقطع کارشناسی و مقاطع بالاتر در کشور اکراین به موسسه خاورمیلاد ( با مجوز رسمی از وزارت علوم ایران ) در مشهد یا دفتر تهران مراجعه نمایید.

 


رشته موسیقی مشابه سایر رشته های هنری ، در اروپا نیاز به آزمون ورودی و عملی دارد و لذا افراد با صرف هزینه ای بین 2000 تا 3000 یورو باید به کشور مورد نظر مراجعه و در صورت قبولی یا عدم قبولی، مجدد به کشور مراجعه نمایند و سپس افرادی که قبول شده اند برای پذیرش اصلی ، ویزا و سایر موارد اقدام نموده که روند این اقدامات پر هزینه و بسیار زمان بر است.

از این رو موسسه نادین کاوش در راستای ارایه بهترین خدمات و تسهیلات به متقاضیان واجد شرایط خود در ایران با همکاری نماینده علمی خود در اروپا ، اقدام به دعوت از اساتید مربوطه از کنسرواتور موسیقی اتریش به ایران نموده تا آزمون ورودی (فقط به صورت عملی) در ایران برگزار گردد.


لذا از اساتید و هنرجویانی که ضمن داشتن شرایط ثبت نام(از جمله آشنایی به موسیقی کلاسیک)، تمایل به ادامه تحصیل در اتریش را دارند تقاضا می گردد جهت تکمیل فرم ثبت نام آنلاین با کلیک بر روی لینک زیر و یا ارسال درخواست خود به ایمیل موسسه جهت رزرو آزمون ورودی (فقط به صورت عملی)اقدام نمایند. 
ثبت نام انلاین
در ضمن تمام خدمات دانشجویی از قبیل رزرو خوابگاه،  ویزا ، ترانسفر فرودگاهی، ثبت نام کالج زبان آلمانی، افتتاح حساب بانکی و بیمه توسط نماینده موسسه نادین کاوش در اروپا برای دانشجویان پذیرفته شده انجام می گردد.
شرایط ثبت نام :
1) حداقل مدرک دیپلم برای متقاضیان 18 تا 22 سال
2) حداقل مدرک کاردانی برای متقاضیان بالای 22 سال
مدارک ثبت نام :
1) اصل پاسپورت و یک کپی
2) 2 قطعه عکس 4*6 ( زمینه سفید )
3) تکمیل فرم ثبت نام
هزینه ثبت نام : 400 یورو ( شامل 240 یورو هزینه ترم اول و 160 یورو هزینه آزمون ورودی و پذیرش )
لازم به ذکر است به متقاضیانی که در امتحان ورودی پذیرش نشوند مبلغ 240 یورو عودت خواهد شد.
زمان برگزاری آزمون : 14 فروردین 1391 ( زمان آزمون مرحله بعدی متعاقبا اعلام می گردد،لذا متقایان واجد شرایط،نسبت به ثبت نام در سایت موسسه اقدام نمایند تا به محض مشخص شدن آزمون مرحله بعد،به آنها اطلاع رسانی گردد)
مهلت ثبت نام : فعلا ادامه دارد
مکان مصاحبه : تهران و مشهد

ایمیل موسسه : nadinkavosh@gmail.com

تلفکس : 05116098684

همراه : 09194754547 - 09153023570 
 

نظرسنجی

آشنایی شما با این موسسه از کدام طریق صورت گرفته است ؟

 سایت وزارت علوم
 دوستان و آشنایان
 روزنامه،تبلیغات محیطی
 جستجو در اینترنت
 سایت های تبلیغاتی
Resize